Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Home

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Home

Kolekcja Home to płytki gresowe i ścienne wyprodukowane na czerwonym podkładzie o matowym wykończeniu. Klasyka nie musi być nudna, Home został zaprojektowany, aby na nowo zdefiniować pomieszczenia, zmieniając je w żywą atmosferę z własną osobowością. W kolekcji Home zaprojektowano sporo płytek dekoracyjnych np. Dune o strukturalnym wzorze przypominającym fale. Decor Many to płytki w stylu Patchwork o różnorodnych wzorzach i bardzo kolorową powierzchnią. Decor Prodigy to płytka dla kreatywnych artystów z wzorem z abstrakcyjnych linii. Spokojniejszym i błyszczącym wzorem są płytki Decor Aruba, motyw w paski w kolorach ziemnych wygląda jak malowany pędzlem z większą ilością wody poprzez którą wzór jest lekko rozmyty. W ofercie znajdziemy płytki podłogowe heksagonalne o rozmiarze 17,5x20,2 cm o pięciu podstawowych kolorach. Dostępne model i kolory w kolekcji: Home Snow, Home Grey, Home Slategrey, Home Graphite, Dane Snow, Home Beige, Dune Beige, Decor Many, Decor Prodigy, Decor Aruba Grey, Decor Aruba Beige, Hexagon White, Hexagon Black, Hexagon Grey, Hexagon Graphite i Hexagon Slategrey. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij