Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Antigue

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Antigue

Kolekcja Antigue to kolekcja płytek gresowych o matowej powierzchni w stylu rustykalnym z efektem postarzenia. Płytki te pokazano w kilu odsłonach, wzbogacone o ciekawe bogato zdobione dekoracje z różnymi wykończeniami. Tworząc kafle gresowe Antigue producent inspirowane antycznym wzornictwem. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 33x33cm, pochodzące z oferty fabryki Realonda, która specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki w kolorach biało-czarnym. Antigue to seria którą tworzą płytki bazowe Antigue White i Antigue Black, uniwersalne płytki gresowe dekoracyjne Antigue Diagonal,Antigue Provenzl, Antigue Triangle i Antigue Patchwork, które możemy wykorzystać jako płytki ścienne i płytki na podłogę. Płytki gresowe posiadają klasę ścieralności PEI IV i antypoślizgową R10. Kafle Antigue to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie, postarzane utrzymane w stylu vintage które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij