Menu

Kategorie

Kolekcja Laguna

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Laguna

Kolekcja Laguna to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem produkowana na czerwonym podkładzie. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach imitujące kamień. Kolorystyka utrzymana jest w modnych barwach od klasycznej bieli i zieleni. Są to gładkie płytki o błyszczącej i matowej powierzchni z użyleniem imitując kamień naturalny. Do kolekcji płytek bazowych Liso producent stworzył płytki trójwymiarowe Bisel z fazowanymi krawędziami. Kolorystyka i dwa formaty 10x30cm i 10x40cm daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Laguna pięknie komponują się w połączeniu z drewnem i materiałami naturalnymi. Dostępne kolory to Laguna Blanco i Laguna Verde.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij