Menu

Kategorie

Kolekcja Marbles

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marbles

Kolekcja Marbles to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem produkowana na czerwonym podkładzie. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach imitujące kamień czy marmur. Kolorystyka utrzymana jest w modnych barwach klasycznej bieli, kremu i szarości. Są to gładkie płytki o błyszczącej powierzchni z użyleniem imitując kamień naturalny. Kolekcja płytek płytki trójwymiarowe Bisel z frazowanymi krawędziami oferowana jest w formacie 7,5x15cm daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Marbles pięknie komponują się w połączeniu z drewnem i materiałami naturalnymi. Dostępne kolory to Marbles Laguna Blanco Brillo Bisel, Marbles Genesis Blanco Brillo Bisel, Marbles Petra Gold Brillo Bisel, Marbles Petra Silver Brillo Bisel i Marbles Petra Platinum Brillo Bisel.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij